• 09216248737
درباره من!

من مرجان طرلان، دانش آموخته ی ممتاز از مقاطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی با دوازده سال تجربه تدریس زبان انگلیسی روشی نوین را در پروسه تدریس زبان انگلیسی ابداع کردم تا زبان اموزان به راحت ترین و موثر ترین روش ممکن بتوانند انگلیسی را یاد بگیرند.
روش تدریس من:
ممکن است هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی ایجاد ارتباط باشد و ایجاد ارتباط یعنی توانایی مکالمه کردن، یا آماده شدن برای شرکت در یک آزمون بین المللی مثل آیلتس، هدبتان هرچه که باشد، من با تلفیق این ۴ متد روز دنیا به فرمول معجزه آسای تدریس زبان انگلیسی رسیده ام که یادگیری زبان شما را برای همیشه متحول میکنم (و این شعار یا اغراق نیست)
Task-based روش
در این روش با شناسایی نیاز شما به عنوان زبان آموز به تدریس پرداخته میشود تا یادگیری زبان برایتان معنا داشته باشد. این روش دارای اصول زیر است :
۱. فعالیت هایی که شامل مکالمات واقعی هستند و برای یادگیری زبان ضروری میباشند.(مثل مکالمه در بانک، رستوران، میتینگ های کاری و …)
۲. ارائه تکالیف معنادار و منطبق با برطرف کردن نیاز شما.
۳. زبانی که برای یادگیرنده معنادار باشد؛ فرایند یادگیری را تسریع می بخشد
روش project-based
این روش هم مثل روش قبل بر مبنای شناخت نیازها،استعدادها و اهداف زبان آموزان است. کاربرد این روش با تعیین یک هدف واقع گرایانه شروع میشود مثل یک سخنرانی در کلاس، ارائه یک مکالمه در موقعیت، انجام یک پروژه خاص، شرکت در یک آزمون و غیره.
روش The lexical syllabus
در این روش به طور اختصاصی محتوا و واژگانی آموزش داده میشوند که دقیقا مورد نیاز زبان آموزان است‌. من در کلاسهای آیلتس و جزواتی که گردآوری کردم به تدریس واژگان خاص هر تاپیک و هر اسکیل پرداخته ام، طوری که شما را از خواندن انبوه کتابها بی نیاز می کند و میتوانید بطور منسجم و متمرکز در بازه زمانی کوتاه به هدف خود در اخذ مدرک آیلتس برسید.
ترکیب این سه روش با استفاده از روش چهارم یعنی
استفاده از گوشی هوشمند و تکنولوژی در تدریس آنلاین
یک فرمول معجزه آسا در یادگیری زبان را ارائه میدهد. بهره بردن از اپلیکیشن های آموزشی، پلتفرمهای حرفه ای تدریس، موتورهای جستجو همه و همه در پیشبرد تدریس حرفه ای بسیار موثر واقع میشوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی زیر با من در تماس باشید
واتسپ
09216248737
اینستا
tarlan_english_academy

50
دوره ها
1736
فروش
350
دانشجویان
10
جوایز